Kosmetyki z węglem aktywnym - szampony, mydła i inne preparaty

( ilość produktów: 5 )

Kosmetyki z węglem aktywnym coraz częściej stosowane są w kosmetologii i dermatologii do codziennej pielęgnacji skóry łuszczycowej. Ich działanie skupia się nie tylko na poprawie stanu i jakości naskórka, ale również na zapewnieniu odpowiedniej higieny osobistej w zakresie oczyszczenia skóry z nadmiaru sebum czy brudu.

Kosmetyki z węglem aktywnym silne absorbują toksyny oraz zanieczyszczenia, dzięki czemu odblokowują ujścia gruczołów łojowych i zapobiegają ich zapychaniu. Nie zatykają porów dlatego są idealne dla osób z łuszczycą zmagających się dodatkowo z przetłuszczającą skórą ze skłonnościami do wyprysków i innych niedoskonałości.

Mydło z węglem aktywnym to kosmetyk z węglem aktywnym, który powinien zagościć na półce łazienkowej u każdej osoby z łuszczycą. Mydło z węglem aktywnym doskonale oczyszcza skórę z łoju i zanieczyszczeń środowiskowych. W przeciwieństwie do standardowych mydeł sodowych nie wysusza i nie podrażnia skóry. Stosowane zgodnie z zaleceniami producenta, łagodzi świąd, podrażnienia i zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego uczucia szorstkości naskórka. Mydło z węglem aktywnym nadaje się do pielęgnacji skóry gładkiej ciała z łuszczycą, w szczególności do mycia dłoni i stóp z łuszczycą krostkową.

Szampon z węglem aktywnym znajdzie zastosowanie w myciu owłosionej skóry głowy z łuszczycą. Doskonale oczyszcza naskórek i włosy z sebum oraz blaszek łuszczycowych. Przeciwdziała przetłuszczaniu skóry i włosów. Hamuje również rozwój łupieżu, który objawia się powstawaniem na skórze charakterystycznych zeskrobin skórnych. Szampon z węglem aktywnym poprawia ogólną kondycję włosów i skóry głowy z łuszczycą. Nie obciąża, nie przetłuszcza i nie plącze włosów. Przeciwnie, zapewnia im jedwabistość i blask.

Kosmetyki z węglem aktywnym na łuszczycę to preparaty silnie odżywiające i wzmacniające. Węgiel aktywny uznawany jest za składnik, który głęboko oczyszcza i odświeża skórę ciała, głowy i twarzy. Jest łatwo zmywalny, nie brudzi ubrań i ręczników. Stosowany wedle zaleceń producenta ułatwia usuwanie zanieczyszczeń, dogłębnie oczyszczając skórę nie tylko z sebum ale również pozostałości makijażu.

pixel