Kosmetyki na przebarwienia

( ilość produktów: 113 )

Przebarwienia w łuszczycy to problem, z którym boryka się większość pacjentów po zakończonej terapii. Po usunięciu nagromadzonych blaszek łuszczycowych, skóra w miejscu w którym pojawiły się wykwity może w widoczny sposób różnić się kolorem od reszty ciała. U niektórych osób z łuszczycą przebarwienia występują w postaci charakterystycznych zasinień, które swoim kształtem przypominają typowe siniak - miejscowe przebarwienia. Mogą one także przybierać czerwoną, ciemną barwę, a nawet być białe - co jest typowym skutkiem ubocznym stosowania chociażby cygnoliny (ditranolu).

Dostępne w naszym sklepie kosmetyki na przebarwienia w łuszczycy wyprodukowane są na bazie składników pochodzenia naturalnego. Ich zadaniem jest ujednolicenie koloru, zmniejszenie stanu zapalnego i odżywienie zniszczonego naskórka poprzez wzmocnienie jego płaszcza hydrolipidowego.

Doskonałym kosmetykiem na przebarwienia jest krem z mleka klaczy i inne produkty oparte na bazie mleka kobylego. Mleko klaczy jest cennym źródłem jedno- i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych. Zawarte w preparatach pielęgnacyjnych dla osób z łuszczycą nie tylko ujednolicają koloryt skóry, ale również wzmacnia barierę lipidową naskórka. Skutecznie łagodzi podrażnienia, ogranicza świąd i minimalizuje stany zapalne.

Stosowanie okładów z błota z Morza Martwego oraz kąpieli z soli z Morza Martwego polecane jest w celu usunięcia przebarwień łuszczycowych. Kosmetyki na przebarwienia wyprodukowane na bazie Minerałów z Morza Martwego dokładnie oczyszczają, zmiękczają i wygładzają zniszczony naskórek. Stymulują proces regeneracji skóry w trakcie którego następuje wyrównanie kolorytu i rozjaśnienie zmian skórnych będących pozostałością po stanie zapalnym. Skutecznie odżywiają podrażniony naskórek ułatwiając przenikanie innych składników aktywnych w głąb skóry.

Kosmetyki na przebarwienia z dziegcia brzozowego i węgla aktywnego doskonale poradzą sobie z wyrównaniem kolorytu. Mydła, szampony, żele i balsamy z dziegciem to uniwersalne produkty polecane wszystkim osobom z łuszczycą, które chcą rozjaśnić pozostałości po stanie zapalnym. Mają one przyjemny i dość charakterystyczny zapach, a ich stosowanie jest naprawdę proste i nie wymaga ogromnego nakładu czasu.

Wszystkie kosmetyki na przebarwienia, które możesz kupić w naszym sklepie są dostępne bez recepty. Wyprodukowane zostały na podstawie naturalnych, sprawdzonych składników aktywnych - ekstraktów z olejków i ziół. Są bezpieczne i skuteczne w działaniu. Stosowane zgodnie z zaleceniem producenta przyniosą ulgę suchej i zmęczonej skórze łuszczycowej.

pixel