Kosmetyki z mlekiem klaczy - kremy, mydła, szampony i inne

( ilość produktów: 10 )

Mleko klaczy to cenne źródło jedno- i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych. Kosmetyki z mlekiem klaczy bogate są w składniki aktywne, które w skuteczny i bezpieczny sposób poprawiają stan nawilżenia i natłuszczenia naskórka. Regularne stosowanie kremów z mlekiem klaczy ma pozytywny wpływ na poprawę jakości zniszczonej skóry łuszczycowej. W mleku klaczy występują kwasy tłuszczowe omega-6 i omega-3 dające pozytywne efekty w przypadku łagodzenia stanów zapalnych skóry, co jest szczególnie istotne w przypadku łuszczycy.

Mleko klaczy na łuszczycę to substancja wykorzystywana w preparatach pielęgnacyjnych przeznaczonych do suchej i wrażliwej skóry łuszczycowej. Kosmetyki z mlekiem klaczy mają istotny wpływ na poprawę lipidową naskórka. Chronią go przed nadmierną utratą wody sprawiając, że staje się on prawidłowo odżywiony i nawilżony.

Mleko klaczy bogate jest w substancje aktywne odpowiadające za zmniejszenie stanów zapalnych w organizmie ludzkim. Przykładem takiego składnika jest laktoferyna działająca przeciwzapalne, bakteriobójczo i przeciwgrzybicznie. Wraz z lizozymem reguluje pracę układu odpornościowego, chroniąc go przed potencjalnymi zakażeniami.

Krem z mlekiem klaczy to popularny kosmetyk z mlekiem klaczy na łuszczycę. Stosowany bezpośrednio na skórę gładką ciała, z uwzględnieniem miejsc zmienionych chorobowo, przynosi ulgę suchej i zniszczonej skórze łuszczycowej. Łagodzi intensywny świąd i hamuje wyzwalanie odruchu drapania. Zapobiega nadmiernemu złuszczaniu naskórka oraz przeciwdziała uszkodzeniom skóry w postaci ran i zadrapań. Krem z mlekiem klaczy jest bezpieczny w użyciu. Można z niego korzystać wielokrotnie w trakcie dnia np. dla szybkiego zredukowania świądu albo natychmiastowego natłuszczenia naskórka.

Mydło z mlekiem klaczy wykazuje silne właściwości oczyszczające. Idealnie nadaje się do codziennej higieny skóry. Mydło z mlekiem klaczy delikatnie usuwa z naskórka nadmiar sebum i pozostałości po kosmetykach. Sprawia, że skóra jest miękka i gładka w dotyku. Nie podrażnia, nie uczula, nie powoduje nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia skóry. Mydło z mlekiem klaczy polecane jest do mycia nie tylko skóry dłoni, stóp czy twarzy ale do całego ciała.

Szampon z mlekiem klaczy doskonale nadaje się do mycia owłosionej skóry głowy z łuszczycą. Łagodnie oczyszcza skórę głowy z łusek nie powodując podrażnienia naskórka. Zawarte w preparacie mleko klaczy wzmacnia cebulki włosa chroniąc je przed wypadaniem. Regularne stosowanie szamponu z mlekiem klaczy poprawia wygląd i kondycję włosów. Po zastosowaniu szamponu z mlekiem klaczy włosy są sprężyste, lepiej lśnią i łatwiej się układają.

pixel