Balsamy na łuszczycę bez recepty

( ilość produktów: 21 )

Balsamy na łuszczycę skutecznie pielęgnują suchą i zniszczoną skórę łuszczycową. Wspomagają regenerację naskórka, łagodząc podrażnienia i zaczerwienienia. Przyspieszają odnowę uszkodzonej skóry, wspomagając jej odbudowę i regenerację. W odróżnieniu od maści na łuszczycę mają lekką konsystencję. Dzięki niej balsamy na łuszczycę lepiej rozprowadzają się po ciele i są szybciej wchłaniane. Można je stosować rano i wieczorem.

Balsam na łuszczycę przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji suchej i mało elastycznej skóry. Systematycznie stosowany poprawia stan ujędrnienia i nawilżenia wrażliwego naskórka. Zawarte w balsamie na łuszczycę składniki aktywne w postaci wyciągów i ekstraktów roślinnych poprawiają napięcie skóry. Niwelują martwe komórki naskórka oraz drobne skórne niedoskonałości. Pozostawiają skórę nawilżoną i wygładzoną na długi czas.

Balsamy na łuszczycę mogą mieć również delikatnie działanie złuszczające. Ułatwiają usuwanie blaszek łuszczycowych czyniąc skórę gładką i miękką w dotyku. Zawierają składniki aktywne odpowiedzialne za odbudowę i wzmocnienie naturalnej bariery ochronnej skóry np. kwas salicylowy czy mocznik. Zapobiegają nadmiernej utracie wody z naskórka zwiększając jego odporność na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.

Balsamy na łuszczycę nie są tłuste przez co łatwo się rozprowadzają i szybko wchłaniają na skórze. Pozwalają na zatrzymanie wilgoci naskórku, dzięki czemu jest on nawilżony i odżywiony. Przeciwdziałają w ten sposób jego szorstkości i suchości. Składniki aktywne zawarte w balsamach na łuszczycę są uwalniane stopniowo, dzięki czemu ich działanie jest długotrwałe.

Balsam na łuszczycę działa delikatnie złuszczająco, wygładzając zniszczoną powierzchnię skóry. Poprawia tym samym jej stan i jakość. Polecany jest do stosowania przez osoby poszukujące dogłębnego nawilżenia i natłuszczenia. Wiele balsamów na łuszczycę nie zawiera kompozycji zapachowych i jest wysoce hipoalergicznych. Nadają się do każdego rodzaju skóry łuszczycowej, szczególnie podrażnionej i skłonnej do pęknięć.

pixel