Odżywki na łuszczycę

( ilość produktów: 12 )

Odżywki na łuszczycę to preparaty pielęgnacyjne przeznaczone dla osób z łuszczycą owłosionej skóry głowy. Regularnie stosowane odpowiednio nawilżają i odżywiają suche i zniszczone włosy. W zależności od wybranego rodzaju preparatu, mogą również minimalizować puszenie się włosów oraz ich skłonność do elektryzowania się. Odżywki na łuszczycę to preparaty uniwersalne dopasowane do potrzeb zarówno włosów wysokoporowatych, jak i niskoporowatych.

Odżywki na łuszczycę wspomagają regenerację i odbudowę naskórka. Zapewniają skórze odpowiedni poziom nawilżenia chroniąc ją przed przesuszeniem. Odżywki na łuszczycę wyprodukowane są na bazie ekstraktów roślinnych dzięki czemu nie wywołują dodatkowych podrażnień. W ich składzie znajdziemy różne składniki pochodzenia naturalnego np. mleko kobyle. W zależności od rodzaju preparatu, odżywki na łuszczycę mogą być bezzapachowe albo z kompozycjami zapachowymi. Odżywki na łuszczycę nie zawsze wymagają spłukiwania, mówimy wtedy o odżywkach na łuszczycę bez spłukiwania.

Odżywki na łuszczycę poprawiają nie tylko stan włosów, ale również naskórka. Wzmacniają go chroniąc przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Stymulują odbudowę zdrowego naskórka oraz odrastanie włosów. Wbrew powszechnej opinii, odżywki na łuszczycę nie przetłuszczają i nie obciążają włosów. Mogą być stosowane codziennie lub kilka razy w tygodniu - zgodnie z potrzebami lub zaleceniami producenta.

Odżywki na łuszczycę poprawiają wygląd, stan włosów i skóry. Regularnie stosowane sprawiają, że włosy są widocznie gładsze, pełne blasku i wyraźnie zregenerowane. Po zastosowaniu odżywki na łuszczycę nie plączą się i łatwo rozczesują. Mogą być stosowane u osób ze zniszczonymi włosami np. w wyniku farbowania.

Odżywki na łuszczycę zapobiegają łamaniu, kruszeniu i rozdwajaniu się włosów. Wypełniają mikrouszkodzenia włosów zapewniając im zdrowy połysk i blask. Skutecznie odświeżają włosy i skórę głowy. Wzmacniają włosy od środka dzięki czemu są one bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne powstałe w wyniku np. intensywnego drapania czy rozczesywania szczotką.

pixel