Dlaczego my?

CENTRUM ŁUSZCZYCY

MISJA

Centrum Łuszczycy powstało z myślą o pacjentach zmagających się z łuszczycą – chcemy zapewnić Wam dostęp do najszerszego w Polsce asortymentu produktów przeznaczonych do pielęgnacji Waszej skóry, suplementów, ziół i żywności wspierających leczenie, książek z wiedzą na temat tego schorzenia oraz różnych sposobów kuracji (wyjazdów leczniczych, lamp do fototerapii, dostępu do konsultacji medycznych) itp.

Chcemy pomóc Wam w znalezieniu odpowiedniego sposobu osiągnięcia jak najdłuższej remisji.

Łuszczyca jest przewlekłą chorobą skóry, jednak dzięki podjęciu odpowiedniego leczenia możliwe jest kontrolowanie zmian skórnych i życie z chorobą w formie bezobjawowej – udowadniają to zarówno liczne badania naukowe, jak i nasze doświadczenie.

 

WYRÓŻNIA NAS DOŚWIADCZENIE

Od ponad 15 lat ściśle współpracujemy z prof. Michaelem Tirantem – australijskim specjalistą z zakresu chorób dermatologicznych o podłożu autoimmunologicznym. Prof. Tirant przez ponad 30 lat badał czynniki wpływające na zaostrzenie i remisję zmian skórnych. Dzięki wieloletniej praktyce dermatologicznej wdrożył nowe sposoby leczenia łuszczycy i egzemy oraz stworzył preparaty Dr Michaels, których jako FEBUMED jesteśmy oficjalnym dystrybutorem prowadząc sklep www.febumed.com.pl

Równocześnie prowadzimy sieć placówek medycznych Centrum Dermatologiczne FEBUMED, które zlokalizowane są na terenie Warszawy:

 

PLACÓWKA: FEBUMED METRO STOKŁOSY
Centrum Dermatologiczne FEBUMED
al. KEN 97 lok. 9
02-777 Warszawa

 

PLACÓWKA: FEBUMED METRO DWORZEC GDAŃSKI
FEBUMED Dermatologia i Estetyka
ul. Pokorna 2 lok. U25
00-199 Warszawa

 

PLACÓWKA: FEBUMED WŁOCHY
Centrum Medyczne FEBUMED
ul. Popularna 13
02-473 Warszawa

 

PLACÓWKA: FEBUMED PRAGA POŁUDNIE - otwarcie wkrótce!
Centrum Medyczne FEBUMED
ul. Omulewska 27
04-128 Warszawa

 

To placówki medyczne z pełnym zakresem usług: od konsultacji specjalistycznych, przez zaawansowaną diagnostykę, po zabiegi dermatochirurgiczne i z zakresu medycyny estetycznej. Wyróżnia nas bogate doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu osób z przewlekłymi chorobami skóry – szczególnie łuszczycy.

Pacjenci łuszczycowi w Centrum Dermatologicznym FEBUMED mają dostęp do szerokiego spektrum diagnostyki i leczenia:

  • miejscowego opartego na składnikach naturalnych,
  • miejscowego opartego na kortykosteroidach,
  • fototerapii lampami UVB 311 nm (naświetlania w placówce lub wypożyczenie lamp),
  • fototerapii lampami PUVA 320-400 nm (naświetlania w placówce),
  • terapii fotodynamicznej (PTD),
  • badania genetyczne HLA-Cw6,
  • skierowania na leczenie biologiczne.


Zebrane doświadczenie pozwala zapewnić naszym klientom pełną opiekę na każdym etapie zakupu – począwszy od rekomendacji doboru odpowiednich produktów i przedstawienia różnych metod terapii, przez bezpieczny, prosty proces zakupowy i śledzenie zamówienia aż po obsługę posprzedażową.

 

GWARANTUJEMY

Zrozumienie potrzeb osób z łuszczycą – w jej leczeniu potrzebne jest holistyczne podejście do pacjenta dlatego w naszym sklepie znajdziecie zróżnicowany, szeroki i stale wzbogacany asortyment dedykowany tej chorobie. Znalazłeś ciekawe produkty, którymi chcesz się z nami podzielić? Daj nam znać na sprzedaz@centrumluszczycy.pl

Błyskawiczną dostawę – złóż zamówienie do godziny 15:00, a paczka będzie u Ciebie następnego dnia!

Profesjonalne doradztwo – nasi konsultanci udzielają informacji dotyczących doboru produktów do pielęgnacji chorobowo zmienionej skóry, diety i zmiany nawyków żywieniowych, fototerapii i innych sposobów podnoszenia jakości życia z łuszczycą.

Bezpieczne zakupy – certyfikat SSL w sklepie, bezpieczne płatności, certyfikat Zaufany Sklep.

Cotygodniowe wielkie promocje – zapisz się na newsletter, by nie ominąć żadnej z nich!

 

Życzymy dużo zdrowia!
Zespół Centrum Łuszczycy

 

pixel