Mydła na łuszczycę bez recepty

( ilość produktów: 13 )

Mydła na łuszczycę przeznaczone są do mycia i pielęgnacji suchej, łuszczącej skóry łuszczycowej. Wyprodukowane na bazie naturalnych składników odżywczych łagodnie oczyszczające skórę gładką ciała z nadmiaru sebum, zanieczyszczeń środowiskowych i resztek kosmetycznych np. pozostałości po innych preparatach na łuszczycę. Mydła na łuszczycę wykazują silne działanie odświeżające, oczyszczające i nawilżające. Nie tylko ułatwiają usunięcie nagromadzonych blaszek łuszczycowych ale również przeciwdziałają nieprzyjemnemu uczuciu ściągnięcia naskórka.

Kremowe mydło na łuszczycę ma w swoim składzie ekstrakty roślinne naturalnego pochodzenia, które wzmacniają i uelastyczniają wrażliwą skórę ciała. Po ich zastosowaniu, skóra jest gładka i nawilżona przez długi czas. Mydła na łuszczycę zapewniają uczucie świeżości i sprawiają, że nasza skóra odpowiednio pachnie - wpływ na to mają indywidualnie dobrane kompozycje zapachowe. Bardzo popularnym rodzajem zapachu występującym w mydłach na łuszczycę jest cytrus - określany również jako “ogólnie owocowy”. Jego podstawą są owoce cytrusowe - cytryna, limonka czy pomarańcza.

Mydło na łuszczycę stosujemy w celu dokładnego oczyszczenia naskórka. Substancje zawarte w mydłach na łuszczycę działają odżywczo i wygładzająco na podrażnioną skórę łuszczycową. Mydło na łuszczycę jest delikatne dla skóry - nie pogarsza jej stanu, nie wywołuje pieczenia czy świądu. Po zastosowaniu mydła na łuszczycę skóra jest pachnąca i odpowiednio zadbana.

Mydła na łuszczycę dostępne są w różnych postaciach np. mydło na łuszczycę w kostce lub mydło na łuszczycę w płynie. Niezależnie od tego jaki rodzaj produktu wybierzemy, ich właściwości są bardzo zbliżone. Wybór mydła w kostce lub mydła w płynie zależy tylko od naszych preferencji.

Stosowanie mydła na łuszczycę jest proste - wystarczy rozprowadzić mydło na łuszczycę na skórze gładkiej, delikatnie je spienić a następnie spłukać letnią wodą. Ciało osuszamy przy pomocy miękkiego ręcznika i przygotowujemy do kolejnego etapu pielęgnacji np. do rozprowadzenia na skórze balsamu na łuszczycę, kremu na łuszczycę czy maści na łuszczycę.

pixel