Żele na łuszczycę bez recepty

( ilość produktów: 40 )

Żele na łuszczycę to jedne z najczęściej wybieranych produktów pielęgnacyjnych przeznaczonych dla osób z suchym, zniszczonym i łuszczącym się naskórkiem. Regularnie stosowane oczyszczają skórę z nadmiaru nagromadzonego sebum, resztek po kosmetykach i zanieczyszczeń środowiskowych. Żel na łuszczycę normalizuje pracę gruczołów łojowych. Odblokowuje i zwęża rozszerzone pory przeciwdziałając przetłuszczaniu naskórka. Tonizuje skórę przywracając jej właściwe pH.

Żel na łuszczycę będzie idealny do codziennej higieny wrażliwej skóry, a w szczególności owłosionej skóry głowy z łuszczycą, problematycznej skóry twarzy czy przesuszonej skóry dłoni i stóp. Wiele żeli na łuszczycę można stosować również do higieny miejsc intymnych i pachwin (o ile producent nie zaleci inaczej).

Żele na łuszczycę z dziegciem i kwasem salicylowym to często wybierane produkty pielęgnacyjne przez osoby z łuszczycą. Pomagają w oczyszczaniu owłosionej skóry głowy i skóry gładkiej ciała z łuszczycą. Kwas salicylowy w żelach na łuszczycę ułatwia złuszczanie martwego naskórka. Jednocześnie zapobiega powstawaniu nowych blaszek łuszczycowych. Uelastycznia i wygładza skórę nadając jej odpowiednią miękkość i blask. Uzupełniony o dziegieć niweluje podrażnienia i zaczerwienienia. Intensywnie nawilża i regeneruje uszkodzony naskórek.

Żel na łuszczycę z minerałami z Morza Martwego to doskonałe rozwiązanie dla osób, które szukają produktów silnie oczyszczających i odświeżających. Zawarte w żelu na łuszczycę minerały naturalnego pochodzenia zmiękczają naskórek ułatwiając usuwanie nagromadzonych blaszek łuszczycowych. Pomagają w przenikaniu składników odżywczych w głąb skóry, zapewniając jej odpowiednie nawilżenie. Łagodzą świąd i zaczerwienienia. W trakcie mycia nie podrażniają skóry oraz nie naruszają jej warstwy hydrolipidowej. Przeciwdziałają przesuszaniu się skóry.

Żele na łuszczycę do mycia twarzy doskonale pielęgnują skórę. Oczyszczają ją z zanieczyszczeń dnia codziennego - sebum, brudu i pozostałości po kosmetykach. Działają ujędrniająco - wzmacniają skórę sprawiając, że jest ona jędrna i bardziej elastyczna. Żel na łuszczycę odświeża skórę zapewniając jej długotrwałą świeżość.

pixel