Maści na łuszczycę bez recepty

( ilość produktów: 11 )

Maści na łuszczycę wyprodukowane są na bazie naturalnych składników aktywnych w postaci ekstraktów i olejów roślinnych. Sprawia to, że są bezpieczne w użyciu i nie powodują działań niepożądanych. Maści na łuszczycę bez recepty uważane są za skuteczne preparaty wpływające na poprawę stanu i jakości naskórka. Ze względu na swoją gęstą konsystencję wykazują silne działanie natłuszczające i keratolityczne - dotyczy to szczególnie maści na łuszczycę z kwasem salicylowym lub ichtiolem.

Dostępne w naszym sklepie maści na łuszczycę bez recepty to preparaty opracowane z myślą o wszystkich osobach zmagających się z przewlekłymi chorobami skóry. Cenione są one wśród klientów ze względu na swoje unikalne receptury opracowane przez farmaceutów i grupy badaczy zajmujących się tematyką pielęgnacji wrażliwej skóry. Ich skład opiera się na wyciągach z olejków i roślin dzięki czemu intensywnie nawilżają suchą i zniszczoną skórę łuszczycową oraz przyspieszają odbudowę struktur skórnych.

Maść na łuszczycę stosujemy raz lub dwa razy dziennie - w zależności od zaleceń producenta i potrzeb naszej skóry. Maść na łuszczycę nanosimy zazwyczaj punktowo na miejsca zmienione chorobowo np. na obszar skóry pokrytej blaszkami łuszczycowymi. Maść na łuszczycę bez recepty ma gęstą i stałą konsystencję dzięki czemu lepiej się rozprowadza. Wolniej się wchłania dlatego należy nanosić ją w postaci tak cienkiej warstwy, jak to tylko możliwe. Sprawia to, że maść na łuszczycę jest produktem bardzo wydajnym i przy odpowiednim stosowaniu starczy naprawdę na długo.

Maści na łuszczycę bez recepty wyprodukowane są w oparciu o selektywne ekstrakty roślinne. Ich skład został tak dobrany, aby uzyskać maksymalny efekt natłuszczenia skóry łuszczycowej, zredukowania zmian łuszczycowych, rozjaśnienia przebarwień skórnych czy złuszczenia blaszek łuszczycowych. Maść na łuszczycę to preparat, który powinien znaleźć się w kosmetyczce każdej osoby z łuszczycą. Intensywnie nawilżają, wygładzają i ujędrniają skórę łuszczycową. Maści na łuszczycę bez recepty zapewniają skórze miękkość i elastyczność oraz wspomagają jej regenerację.

pixel