Płyny na łuszczycę

( ilość produktów: 12 )

Płyny na łuszczycę to preparaty w formie płynnej, które stosujemy na skórę łuszczycową w celu poprawy jej stanu i jakości. Płyny na łuszczycę łagodzą świąd i podrażnienia. Zmniejszają zaczerwienienia i nieprzyjemne uczucie pieczenia. Są łatwe w stosowaniu i szybko się wchłaniają. Nie brudzą ubrań i pościeli. Płyny na łuszczycę mają przyjemny, niedrażniący zapach, i są bardzo wydajne. Zapewniają skórze odpowiednie nawilżenie, zapobiegając jednocześnie jej przesuszeniu.

Płyn na łuszczycę to produkt polecany każdej wrażliwej skórze łuszczycowej. Wyprodukowany na bazie naturalnych składników odżywczych nadaje się do codziennej pielęgnacji nawet najbardziej wymagającej skóry z łuszczycą. Płyny na łuszczycę stosowane na skórę gładką ciała pomagają ją odświeżyć i stonizować. Można je nanosić na owłosioną skórę głowy, na twarz, w pachwinach i miejscach intymnych - chyba, że producent zaleci inaczej.

Płyny na łuszczycę mają delikatną konsystencję. Dzięki temu łatwo rozprowadzają się na skórze, szybko wchłaniają i docierają w głąb naskórka. Po zastosowaniu płynu na łuszczycę skóra jest nie tylko nawilżona i ma przyjemny zapach, ale odzyskuje także naturalną promienność i blask.

Płyny na łuszczycę, w zależności od ich rodzaju i wskazań producenta, stosujemy aplikując je na skórę lub miejsca zmienione chorobowo. Płyn na łuszczycę możemy również nanosić na ciało przy użyciu wacika kosmetycznego (np. wacika do demakijażu) czy patyczka do czyszczenia uszu, co ma zastosowanie w przypadku zmian łuszczycowych w obrębie płytki paznokciowej.

Płyn na łuszczycę wykazuje działanie keratolityczne. Pomaga w złuszczaniu zrogowaciałego naskórka czyniąc go miękkim w dotyku. Stosowany na skórę z łuszczycą zmniejsza liczbę wykwitów. Tworzy na jej powierzchni barierę ochronną zapobiegając rozwojowi drobnoustrojów. Codzienne stosowanie płynu na łuszczycę pomaga w łagodzeniu podrażnień i zaczerwienień. Zwęża pory redukując ilość widzialnego sebum. W ten sposób przeciwdziała nadmiernemu przetłuszczaniu skóry i włosów.

pixel