Kosmetyki z błotem z Morza Martwego na łuszczycę

( ilość produktów: 5 )

Błoto z Morza Martwego na łuszczycę przeznaczone jest dla wszystkich osób zmagających się z problemem tłustej bądź przetłuszczającej się skóry. Błoto z Morza Martwego na włosy doskonale sprawdzi się w ramach terapii owłosionej skóry głowy z łuszczycą. Maseczka to kosmetyk z błotem z Morza Martwego, który dedykowany jest nie tylko do pielęgnacji skóry twarzy i ciała, ale również włosów.

Stosowanie błota z Morza Martwego na włosy jest łatwe i przyjemne. Wystarczy nanieść kosmetyk z błotem z Morza Martwego na owłosioną skórę głowy, pozostawić go na nich przez określony czas (średnio 10-15 min, nie dłużej niż 30 min) a następnie delikatnie zmyć ciepłą wodą. Błoto z Morza Martwego na włosy sugerowane jest osobom z łuszczycą, które zmagają się z przetłuszczonymi włosami. Preparat doskonale redukuje produkcję sebum zapobiegając nadmiernemu przetłuszczaniu włosów. Nie pozostawia śladów na włosach, nie obciąża ich i łatwo się zmywa.

Błoto z Morza Martwego wykazuje silne właściwości nawilżające. Poprawia napięcie i elastyczność naskórka oraz wzmacnia włókna kolagenowe. Naniesione bezpośrednio na miejsca zmienione chorobowo absorbuje nadmiar łoju dokładnie oczyszczając skórę. Zwęża pory, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Kosmetyki z błotem z Morza Martwego na łuszczycę nie zawierają szkodliwych substancji, pochodnych ropy naftowej czy SLS-ów.

Kosmetyki z błotem z Morza Martwego doskonale oczyszczają i wygładzają skórę zapobiegając powstawaniu szorstkości. Ich działanie detoksujące opiera się na pochłanianiu zanieczyszczeń i ich usuwaniu ze skóry. Są pomocne w usuwaniu resztek makijażu, nadmiaru sebum i pozostałości po innych kosmetykach. Kosmetyki z błotem z Morza Martwego pomagają usunąć martwe komórki naskórka czyniąc go miękkim i elastycznym w dotyku.

Kosmetyki z błotem z Morza Martwego poprawiają napięcie i jędrność skóry. Są pomocne w redukowaniu, wygładzaniu zmarszczek i innych niedoskonałości skórnych. Stosowane regularnie tonizują i odświeżają skórę. Mają wpływ na przyspieszenie metabolizmu komórkowego co przekłada się na spalanie tłuszczu. W efekcie nie tylko są pomocne w walce ze zbędnymi kilogramami ale również zmniejszaniu pomarańczowej skórki.

pixel