EPTADERM

( ilość produktów: 6 )

EPTADERM to szwajcarska marka kosmetyczna specjalizująca się w produkcji preparatów przeznaczonych do pielęgnacji skóry wrażliwej i problematycznej. Dermokosmetyki EPTADERM zostały stworzone z myślą o osobach zmagających się z przewlekłymi schorzeniami dermatologicznymi. W ich ofercie znajdziemy produkty dla osób z łuszczycą, a także łojotokowym zapaleniem skóry, trądzikiem czy bielactwem i przebarwieniami.

W preparatach EPTADERM znajdziemy szereg opatentowanych kompozycji substancji aktywnych takie, jak XPERTMOIST™ czy EVERMAT™. Wykazują one silne właściwości nawilżające. Odżywiają suchy i zniszczony naskórek oraz przyspieszają jego regenerację. Regulują również pracę gruczołów łojowych zmniejszając nadmierne wydzielanie sebum. Jest to szczególnie istotne w przypadku pielęgnacji owłosionej skóry głowy z łuszczycą czy skóry gładkiej ciała z łuszczycą.

Preparaty EPTADERM produkowane są zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Produkcyjnej (Good Manufacturing Practice). Nie zawierają parabenów i sztucznych kompozycji zapachowej dzięki czemu przypadną do gustu każdej osobie lubiącej neutralne, bezzapachowe dermokosmetyki. Wszystkie produkty zostały przebadane klinicznie i nie były testowane na zwierzętach.

pixel