Preparaty firmy Cerko - cerkogel, cerkoderm i cerkobalm

( ilość produktów: 16 )

CERKO to polski producent preparatów przeznaczonych do pielęgnacji problematycznej skóry ciała. Doskonale sprawdzi się w przypadku skóry skłonnej do łuszczenia, zaczerwienienia i świądu, co jest charakterystyczne dla skóry z łuszczycą. W ofercie firmy CERKO znajdziemy m.in. żele, kremy i balsamy z serii Cerkogel, Cerkoderm czy Cerkobalm polecane do stosowania w przypadku łuszczycy skóry gładkiej ciała ze szczególnym uwzględnieniem zmian łuszczycowych w obrębie owłosionej skóry głowy, stóp, łokci, kolan i paznokci.

Osoby z łuszczycą skóry gładkiej ciała poszukujące produktów do pielęgnacji wrażliwej skóry powinny sięgnąć po balsamy firmy CERKO. Warto rozważyć zakup preparatu Cerkobalm wyprodukowanego na bazie mocznika w 10% stężeniu, który delikatnie nawilża i natłuszcza skórę nie powodując podrażnienia i zaczerwienienia. Mocznik to naturalna substancja chemiczna, która 10% stężeniu odpowiednio ujędrnia i uelastycznia zniszczony naskórek. Przyspiesza jednocześnie jego regenerację redukując stany zapalne. Cerkobalm jest łatwy i prosty w stosowaniu. Szybko się wchłania, nie brudzi odzieży i dostępny jest w poręcznej tubce.

Alternatywą dla balsamów Cerko Cerkobalm są produkty z linii Cerkoderm. To kremy oparte na moczniku w różnym stężeniu oraz naturalnych kwasach owocowych. Ich zadaniem jest nie tylko przywrócenie skórze prawidłowego poziomu nawodnienia, ale również złuszczenie zrogowaciałych warstw naskórka. Jeżeli masz łuszczycę i poszukujesz kremu silnie złuszczającego, wybierz produkt Cerkoderm o jak najwyższym stężeniu mocznika. Przyjmuje się że mocznik w stężeniu > 20% wykazuje działanie keratolityczne, które potęgowane jest wraz z wyższą wartością procentową substancji.

Dla tych, którzy zmagają się z przewlekłym łupieżem lub chcą zahamować złuszczanie się blaszek łuszczycowych na owłosionej skórze głowy mamy produkt z serii Cerkogel. Preparaty Cerko z linii Cerkogel dostępne są w formie szybko wchłanianych żeli, które stosujemy miejscowo na zmiany na skórze owłosionej głowy. Żel nie osadza się na włosach i nie potęguje efektu nadmiernej proliferacji. Łatwo zmywa się wodą lub poprzez wyczesanie miękką szczotką.

pixel