Lefrosch - szampony, balsamy i inne kosmetyki na łuszczycę

( ilość produktów: 7 )

Lefrosch to polska firma specjalizująca się w produkcji wysokiej klasy dermokosmetyków przeznaczonych do codziennej pielęgnacji problematycznej skóry ciała z łuszczycą. Kosmetyki Lefrosch to unikalne receptury opracowane z myślą o każdej osobie z wrażliwą skórą skłonną do wyprysków i wykwitów, przesuszenia i nadmiernego rogowacenia. Firma Lefrosch stale poszerza portfolio swoich produktów odpowiadającym tym samym na potrzeby swoich klientów.

Wśród kosmetyków Lefrosch na szczególne wyróżnienie zasługują balsamy Lefrosch oraz szampony Lefrosch. W produktach Lefrosch odnajdziemy szereg składników aktywnych w postaci chociażby kwasów owocowych czy ekstraktów roślinnych. Osoby z łuszczycą poszukujące silnie złuszczających preparatów powinny wybrać kosmetyki Lefrosch mające w swoim składzie mocznik. To bardzo znana, choć nie zawsze doceniana, naturalna substancja chemiczna, która w zależności od obranego stężenia wykazuje działanie nawilżające lub keratolityczne. Regularne stosowanie produktów na bazie mocznika wpływa na poprawę ogólnej kondycji skóry gładkiej ciała z łuszczycą. Nie tylko zapewnia on skórze dogłębne nawilżenie i odżywienie, ale również pomaga w redukcji łusek i hamuje powstawanie nowych zmian.

Osobom z łuszczycą owłosionej skóry głowy polecamy szampony Lefrosch wyprodukowany na bazie dziegcia sosnowego. To składnik aktywny naturalnego pochodzenia, który doskonale radzi sobie z usuwaniem nagromadzonych łusek i martwych warstw naskórka. W łagodny sposób oczyszcza włosy i skórę głowy nie powodując ich obciążenia czy zmatowienia. Szampon Lefrosch z dziegciem stosowany regularnie pomaga oczyścić skórę z łusek, sebum i zanieczyszczeń. Skutecznie ogranicza powstawanie i rozwój nowych wykwitów.

Produkty Lefrosch zostały przebadane pod kątem skuteczności oraz bezpieczeństwa stosowania. Produkcja kosmetyków Lefrosch przebiega z zachowaniem najwyższych standardów higienicznych i jakościowych zgodnie z tzw. dobrą praktyką produkcji.

pixel