Produkty Pierre Fabre - kosmetyki na łuszczycę

( ilość produktów: 8 )

Pierre Fabre to firma farmaceutyczna z wieloletnią tradycją w opracowywaniu i produkcji leków i preparatów dermokosmetycznych. Założona w 1962 roku, nazwana od imienia i nazwiska swojego założyciela - farmaceuty, który w swojej codziennej praktyce stosował nieszablonowe i innowacyjne rozwiązania medyczne. Produkty dermokosmetyczne Pierre Fabre na łuszczycę łączą w sobie dwa elementy - zdrowotne i pielęgnacyjne. Ze względu na indywidualny dobór składników aktywnych, kosmetyki Pierre Fabre są idealne dla skóry wrażliwej. Rekomendowane i polecane przez dermatologów i kosmetologów znalazły stałe grono odbiorców wśród osób z problematyczną skórą ciała.

Produkty Pierre Fabre na łuszczycę to seria wyspecjalizowanych dermokosmetyków pielęgnacyjnych wykazujących silne działanie kojące, łagodzące i zmiękczające. Kosmetyki Pierre Fabre zostały opracowane przez grupę badaczy tak, aby były one przyjazne dla każdej skóry - w tym skóry łuszczycowej. Dermokosmetyki Pierre Fabre nie zawierają konserwantów, a ich skład został tak skomponowany aby zminimalizować ryzyko wystąpienia alergii czy podrażnienia. Jest to szczególnie istotne w przypadku skóry łuszczycowej skłonnej do zaczerwienienia i pękania.

Kosmetyki Pierre Fabre na łuszczycę stosujemy codziennie, rano i wieczorem lub zgodnie z potrzebami. Regularne korzystanie z dermokosmetyków Pierre Fabre sprawia, że skóra jest odpowiednio nawilżona i odżywiona. Produkty Pierre Fabre łagodzą podrażnienia, zmiękczają i uelastyczniają zrogowaciały naskórek. Zmniejszają uczucie swędzenia chroniąc go przed pękaniem i ograniczając ryzyko powstawania nowych uszkodzeń.

Dermokosmetyki Pierre Fabre to wydajne i łatwe do stosowania kosmetyki regenerujące dające natychmiastowe ukojenie. Zawarte w produktach Pierre Fabre na łuszczycę składniki aktywne wspomagają regenerację naskórka przyspieszając jego odbudowę. Kosmetyki Pierre Fabre przeciwdziałają powstawaniu niedoskonałości, redukując liczbę aktywnych zmian zapalnych i wykwitów. Regulują wydzielanie sebum pomagając w oczyszczaniu rozszerzonych porów.

pixel