Preparaty Brabanderhorf Cosmetics

( ilość produktów: 10 )

Brabanderhorf Cosmetics to firma działająca od przeszło 20 lat na rynku międzynarodowym w zakresie opracowywania i produkcji preparatów pielęgnacyjnych oraz suplementów diety opartych na bazie dobroczynnych właściwości mleka kobylego. Prowadzą nie tylko własną linię produkcyjną dermokosmetyków, ale również zajmują się profesjonalną hodowlą koni. Dzięki temu mają bieżący dostęp do wysokiej jakości mleka klaczy.

Produkty na bazie mleka kobylego stworzone przez Brabanderhorf Cosmetics przeznaczone są do codziennej pielęgnacji każdej skóry wymagającej np. skóry łuszczycowej. Idealnie sprawdzą się do łagodzenia charakterystycznych objawów łuszczycy, do których zaliczamy m.in. nadmierne łuszczenie się naskórka, świąd, zaczerwienienie czy pieczenie.

Preparaty na skórę łuszczycową Brabanderhorf Cosmetics wyprodukowane zostały na bazie mleka kobylego słynącego ze swoich właściwości odżywczych. W przeciwieństwie do białka krowiego, mleko klaczy jest dobrze tolerowane przez alergików i osoby z nietolerancją laktozy. Zawarte w jego składzie jedno- i wielonienasycone kwasy tłuszczowe oraz wysoki poziom laktoferyny sprawia, że ma ono korzystny wpływ na poprawę stanu i jakości skóry łuszczycowej.

Badania pokazują, że mleko klaczy odgrywa istotną rolę w pielęgnacji problematycznej skóry (np. Horse Milk; the Composition, Equine Milk Proteins, Milk Allergy and Homology between Mammal Species with Horse). Stosowane regularnie poprawia barierę lipidową naskórka przeciwdziałając nadmiernej utracie wody. Chroni go również przed negatywnymi skutkami działania promieni słonecznych tzn. przed przesuszeniem czy podrażnieniem. Łagodzi także aktywne stany zapalne, zmniejsza świąd i zaczerwienienia.

Polecane preparaty Brabanderhorf Cosmetic na łuszczycę:

Brabanderhof Krem z mlekiem klaczy (Special Care) - łagodzi świąd, zaczerwienienia oraz przesuszenie typowe dla łuszczycy. Idealny dla osób z łuszczycą mających suchy i pękający naskórek. Krem z mlekiem klaczy skutecznie wzmocni stan skóry, poprawi jej stan nawilżenia i odżywienia. Dodatkowo szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze filmu.

Brabanderhof Balsam do ciała z mlekiem klaczy - regularne stosowanie balsamu chroni skórę przed szorstkością i nadmiernym przesuszeniem. Produkt polecany do stosowania bezpośrednio po kąpieli dla wzmocnienia efektu pielęgnacyjnego, czyli odżywienia i natłuszczenia skóry.

Brabanderhof Kostka myjąca z mlekiem klaczy - mydło w kostce do codziennej higieny skóry gładkiej ciała (w tym skóry dłoni i stóp) u osób z łuszczycą. W delikatny sposób oczyszcza skórę z nadmiaru łusek i zanieczyszczeń środowiskowych np. brudu. Nie wykazuje działania drażniącego dlatego może być stosowane również w przypadku uszkodzeń skóry.

pixel