Kosmetyki Dermacea

( ilość produktów: 1 )

Dermacea to mała, rodzinna firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji kosmeceutyków dedykowanych zarówno osobom z łuszczycą, jak i innymi przewlekłymi chorobami skóry - egzemą i atopowym zapaleniem skóry. Powstała w wyniku wieloletnich doświadczeń założycieli firmy, którzy sami zmagają się z łuszczycą. Uważna obserwacja choroby pomogła im w opracowaniu skutecznych i bezpiecznych maści na łuszczycę: maści Magnispor i maści Silkum.

Wszystkie preparaty Dermacea powstały we współpracy z uznanymi producentami kosmetyków i dermokosmetyków (np. Delia czy Salvena). Bazując na ich wiedzy, nowoczesnej myśli technologicznej i dostępie do wysokiej klasy surowców i składników aktywnych powstały flagowe maści Magnispor i Silkum cieszące się uznaniem wśród osób zmagających się z łuszczycą.

Jak zaznaczają założyciele firmy Dermacea, początkowo autorskie receptury produktów testowali na własnej skórze aby sprawdzić ich skuteczność. Gdy okazało się, że maści Dermacea rzeczywiście pomagają nie tylko im samym, ale również ich dzieciom i znajomym, postanowili wprowadzić je na rynek chcąc nieść pomoc każdej osobie zmagającej się z łuszczycą.

Maść Magnispor na łuszczycę to jeden z czołowych produktów Dermacea, który został wyprodukowany na bazie białego ichtiolu. To bezpieczna substancja aktywna wykazująca silne działanie nawilżające. Niweluje szorstkość naskórka, łagodzi świąd i pieczenie. Użyta w produktach na łuszczycę reguluje proces złuszczania naskórka zapobiegając jego nadmiernemu złuszczaniu. Maść Magnispor wzbogacona o olejek z wiesiołka pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu nawilżenia i przeciwdziała nadmiernej utracie wody przez naskórek.

Oprócz preparatu Magnispor, w serii produktów Dermacea na łuszczycę znajdziemy maść Silkum. Jest skład oparty jest na substancji aktywnej NEWAPLE. To ekstrakt z koreańskiej rodziny z rodzaju bylic wykazującej działanie przeciwzapalne i antyseptyczne. Zastosowany w preparatach na łuszczycę doskonale przyspiesza gojenie się ran i odbudowę naskórka. Minimalizuje uporczywy świąd, zmniejsza zaczerwienienia i łagodzi nieprzyjemne uczucie pieczenia.

pixel