Simply You Pharmaceuticals - kosmetyki Atopos i Konopka

( ilość produktów: 4 )

Simply You Pharmaceuticals to czeski producent kosmeceutyków dedykowanych osobom z przewlekłymi chorobami skóry takimi jak łuszczyca. Opracował serię innowacyjnych produktów pielęgnacyjnych Cannaderm przeznaczonych dla skóry wymagającej. Preparaty z linii Atopos wyprodukowane są na bazie olejów i ekstraktów z nasion konopi siewnych dostępnych w różnych stężeniach procentowych. Pozwala to na dopasowanie produktów do potrzeb naszej skóry. Oleje i ekstrakty konopne, w zależności od wybranego stężenia, mają działanie nawilżające, natłuszczające i przeciwzapalne.

Linia kosmeceutyków Atopos jest bezpieczna i skuteczna w stosowaniu. Wszystkie preparaty Cannaderm łatwo rozprowadzają się na skórze, mają przyjemny ziołowy zapach i łatwo się wchłaniają. Nie brudzą ubrań dlatego mogą być stosowane nie tylko w ramach wieczornej pielęgnacji ale również porannej.

Firma Simply You Pharmaceuticals to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo farmaceutyczne działające na rynku od ponad 20 lat. Specjalizuje się nie tylko w tworzeniu receptur farmaceutycznych opartych na badaniach i opracowaniach naukowych, ale również zastosowaniu nowoczesnych środków produkcyjnych i wysokiej jakości składników aktywnych.

Jednym z takich składników aktywnych są oleje i ekstrakty z nasion konopi siewnych wchodzących w skład serii Cannaderm. Preparaty Atopos Cannaderm wyprodukowane są na bazie medycznych konopi i wzbogacone dodatkowo ekstraktami z olejków eterycznych i ziół co ma na celu wzmocnienie ich efektu terapeutycznego.

Medyczne konopie wykorzystywane w produktach Cannaderm to całkowicie bezpieczne składniki aktywne, których pozytywne działanie na poprawę stanu skóry zostało udowodnione w badaniach naukowych. Ekstrakty z nasion konopi cieszą się coraz większą popularnością i uznaniem na rynku dermatologicznym (np. A therapeutic effect of cbd-enriched ointment in inflammatory skin diseases and cutaneous scars).

Preparaty Cannaderm Atopos są certyfikowane tagiem CPK BIO, którym oznaczane są produkty opracowane na bazie składników aktywnych pochodzenia ekologicznego i surowców z wolnorosnących ziół. Nie zawierają składników modyfikowanych genetycznie i nie były testowane na zwierzętach. Do ich produkcji nie wykorzystywano chemicznych filtrów UV, oksyetylenowanych składników i nanomateriałów.

pixel