Sól i inne preparaty firmy BingoSpa

( ilość produktów: 9 )

BingoSpa - sól z morza martwego i inne

BINGOSPA to polska marka kosmetyczna działająca na międzynarodowym rynku od 1998 roku. Specjalizuje się w produktach przeznaczonych do codziennej pielęgnacji skóry problematycznej. Jest powszechnie rozpoznawalna ze względu na serię preparatów wyprodukowanych na bazie naturalnych minerałów z Morza Martwego, które z powodzeniem wykorzystywane są nie tylko do kąpieli, ale również do okładów i peelingów dla skóry łuszczycowej.

Preparaty BINGOSPA zostały opracowane z uwzględnieniem najnowszych trendów i rozwiązań na rynku kosmetycznym w oparciu o wyniki regularnie prowadzonych badań laboratoryjnych. Jak podkreślają założyciele, firma łączy w sobie ducha natury, wiedzę, wieloletnie doświadczenie i wymagania związane z jakością produkcji i bezpieczeństwa.

Sól BINGOSPA z Morza Martwego polecana jest wszystkim osobom z łuszczycą chcącym złagodzić towarzyszące jej objawy: intensywny świąd, nadmierne łuszczenie, podrażnienia i zaczerwienienia naskórka. Sól BINGOSPA opracowana została z wykorzystaniem naturalnych minerałów z Morza Martwego będących źródłem mikroelementów i pierwiastków (np. cynku, miedzi, żelaza, chromu).

Regularne stosowanie BINGOSPA soli z Morza Martwego ma działanie przeciwzapalne. Sól BINGOSPA łagodzi wykwity łuszczycowe, zmniejsza obrzęki i ujednolica koloryt. Oczyszcza również naskórek z nadmiaru sebum i zanieczyszczeń środowiskowych dzięki czemu jest on miękki i gładki w dotyku. Sól BINGOSPA poprawia również jego sprężystość i jędrność. Oprócz wartości prozdrowotnych, kąpiel z solą odpręża po ciężkim dniu.

Według prowadzonych badań (np. Balneotherapy in dermatology) stosowanie minerałów z Morza Martwego wywiera pozytywny efekt na łagodzenie dolegliwości związanych z przewlekłymi chorobami skóry. Kąpiele przy zastosowaniu BINGOSPA soli z Morza Martwego mają działanie terapeutyczne. Poprawiają stan i jakość naskórka oraz doskonale zmniejszą bóle mięśni, stawów czy kręgosłupa. Doskonale również relaksują co jest istotne w przypadku walki z łuszczycą, której czynnikiem wyzwalającym nowe zmiany jest stres.

pixel