Sulphur Zdrój Exim - produkty Sulphur

( ilość produktów: 5 )

Sulphur Zdrój to producent specjalistycznych preparatów pielęgnacyjnych opartych na bazie leczniczych wód siarczkowych i borowin (tzw. peloidów). Produkty Sulphur zaliczane są do naturalnych dermokosmetyków uzdrowiskowych, które wykorzystywane są nie tylko do codziennej pielęgnacji skóry problematycznej, ale również do zabiegów wykonywanych w uzdrowiskach, jako element terapii chorób skóry np. łuszczycy.

Historia firmy Sulphur Zdrój rozpoczyna się w 1994 roku wraz z założeniem przedsiębiorstwa, którego celem było stworzenie produktów alternatywnych dla osób nie mogących skorzystać z leczenia sanatoryjnego. Tak powstały dermokosmetyki Sulphur, w których znajdziemy wysokiej jakości składniki aktywne pochodzenia naturalnego będące unikalnym połączeniem wód siarczkowych i borowin.

Produkty Sulphur Zdrój polecane na łuszczycę:

Sulphur Buska Maska Siarczkowa do ciała - doskonale nawilża i wygładza podrażniony naskórek. Zmiękcza skórę ułatwiając usuwanie nagromadzonych blaszek łuszczycowych. Zmniejsza zaczerwienienia, redukuje nieprzyjemne pieczenie i ujednolica koloryt skóry. Zawarta w masce solanka siarczkowa wzmacnia chrząstkę stawową dlatego idealnie nadaje się do pielęgnacji skóry w przypadku łuszczycowego zapalenia stawów.

Sulphur Buskie Spa Siarczkowe (pod prysznic i do kąpieli) - oczyszcza, zmiękcza i odżywia zniszczoną skórę łuszczycową. Regularnie stosowane poprawia stan nawilżenia i elastyczność. Wyprodukowane na bazie solanki siarczkowej rozluźnia łączenia międzykomórkowe w martwym naskórku ułatwiając usuwanie łusek. Orzeźwia skórę nadając jej przyjemny i delikatny zapach.

Sulphur Mineralny Krem Siarczkowy z witaminą A (do twarzy i ciała) - w odczuwalny sposób poprawia stan skóry łuszczycowej nadając jej miękkości elastyczności. Krem opracowano w oparciu o indywidualne połączenie wody siarczkowej i olejku eukaliptusowego, który wykazuje silne działanie łagodzące. Stosowany codziennie, reguluje proces powstawania nowych zmian łuszczycowych oraz ułatwia usuwanie istniejących łusek. Wpływa na poprawę ogólnej kondycji skóry.

pixel