Kosmetyki Dr Duda - kremy, żele, szampony i inne

( ilość produktów: 16 )

Firma kosmetyczna Dr Duda to producent znanych preparatów uzdrowiskowych Dr Duda opartych na naturalnej buskiej wodzie mineralnej z ujęcia “Zuzanna” wzbogaconych o odwary wodne z borowiny. Kosmetyki Dr Dudy zostały opracowane przez czynnego zawodowo farmaceutę i aptekarza dr. n. farm. Romana Dudę, autora i współautora wielu prac naukowych i popularnonaukowych. Roman Duda jako pierwszy w Polsce opracował autorską recepturę kosmeceutyków wyprodukowanych w oparciu o wodę siarczkową, które określił mianem “kosmetyków uzdrowiskowych”.

Receptury stworzone przez zespół Dr Duda są autorskimi kompozycjami założyciela, które zostały przygotowane w jego laboratorium we ścisłej współpracy z dermatologami i kosmetologami. Badania nad skutecznością i bezpieczeństwem stosowania kosmetyków Dr Dudy były prowadzone w Zakładzie Instytutu Dermatologicznego WAM w Łodzi pod kierownictwem prof. dr. hab. med. Andrzeja Kaszuby i uzyskały pozytywny wynik.

Kosmetyki Dr Dudy słyną nie tylko z nowoczesnej formulacji, wysokiej jakości składników aktywnych użytych do produkcji ale także z łatwości stosowania. Nie sprawiają one problemów w codziennej pielęgnacji wymagającej skóry łuszczycowej. Łatwo rozprowadzają się na skórze, mają przyjemny zapach i nie brudzą ubrań czy pościeli. Co najważniejsze, regularnie stosowane przynoszą oczekiwane rezultaty terapeutyczne.

Flagowymi kosmetykami firmy Dr Duda jest Buski Krem Siarczkowy oraz Żel Siarczkowy. Dr Duda Buski Krem Siarczkowy dedykowany jest do codziennej pielęgnacji suchej i zniszczonej skóry łuszczycowej. Wyprodukowany na bazie buskiej wody mineralnej siarczkowej wykazuje silne działanie przeciwzapalne i redukujące. Uzupełniony o sok z aloesu odpowiednio odżywia zniszczoną skórę zapewniając jej intensywne i długotrwałe nawilżenie.

Dr Duda Żel Siarczkowy to kosmetyk myjący o uniwersalnym zastosowaniu. Oparty na buskiej wodzie mineralnej siarczkowej doskonale myje skórę łuszczycową nie uszkadzając bariery lipidowej naskórka. Oczyszcza ją z nadmiaru łoju, resztek kosmetyków i zanieczyszczeń środowiskowych. Wzbogacony o olejek sosnowy przeciwdziała rozwojowi bakterii i drobnoustrojów. Dr Duda Żel Siarczkowy może być stosowany również do kąpieli i fasonów czyli kąpieli rąk i nóg.

pixel