Preparaty Dr Michaels - maści, kremy i inne dermokosmetyki

( ilość produktów: 15 )

Preparaty Dr Michaels na łuszczycę to australijskie produkty pielęgnacyjne opracowane z myślą o osobach zmagających się z przewlekłymi chorobami skóry. Historia dermokosmetyków Dr Michaels zaczyna się ponad 30 lat temu, kiedy prof. Michael Tirant, australijski biochemik specjalizujący się w badaniach klinicznych, stworzył z myślą o swoich przyjaciołach cierpiących na łuszczycę linię preparatów do codziennej pielęgnacji skóry problematycznej.

Preparaty Dr Michaels powstały w wyniku wieloletnich badań prowadzonych w zakresie biochemii kosmetycznej i dermatologicznej. Ich atutem jest bogaty skład oparty na wysokiej jakości substancjach aktywnych, które zostały specjalnie dobrane aby wzmocnić ich działanie terapeutyczne. Badania skuteczności preparatów Dr Michaels, przeprowadzone pod kierownictwem dermatologa prof. Andrzeja Kaszuby z Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego, wykazały, iż produkty Dr Michaels są bezpieczne i efektywne w działaniu – ich skuteczność wynosi 76% (te same badania przeprowadzone w instytutach badawczych m.in. Węgrzech i w Australii wykazały ponad 89% skuteczność).

W dermokosmetykach Dr Michaels odnajdziemy szereg składników aktywnych w postaci rzadko spotykanych ekstraktów z ziół i olejków np. olejku z sebum emu. Sprawia to, że preparaty Dr Michaels wykazują silne działania przeciwzapalne i regenerujące. Pobudzają podziały komórkowe sprzyjając szybszej odnowie zniszczonego naskórka. Stymulują również produkcję elastyny i kolagenu sprawiając, że skóra jest bardziej jędrna i odporna na uszkodzenia zewnętrzne.

Maść Dr Michaels to flagowy preparat z linii Dr Michaels cieszący się największą popularnością wśród osób zmagających się z łuszczycą. Wpływ na to ma nie tylko bogaty skład maści Dr Michaels uwzględniający ponad 30 substancji aktywnych (m.in. olejek z mirry, olejek z paczulki, olejek z sandałowca białego), ale również uniwersalność jej stosowania i jej wysoka wydajność.

Maść Dr Michaels, zwana przez niektórych kremem Dr Michaels, to produkt na łuszczycę o stałej i łatwej do rozprowadzenia na skórze konsystencji. Dzięki wysokiej zawartości substancji aktywnych w postaci naturalnych olejków ma przyjemny zapach. Maść Dr Michaels, nazywana również kremem Dr Michaels, nanosimy bezpośrednio na miejsca zmienione chorobowo, co sprawia, że jest ona bardzo wydajna i starcza na długi okres czasu. Preparaty Dr Michaels nie brudzą ubrań czy pościeli i są bardzo łatwo zmywalne ze skóry.

pixel