Witaminy i zioła w kapsułkach

( ilość produktów: 21 )

Witaminy w kapsułkach na łuszczycę to niezbędny element każdej diety u osób z łuszczycą. Polecane są one zarówno osobom cierpiącym na niedobory witaminowe, jak i wszystkim tym, którzy nie mogą dostarczyć odpowiedniego poziomu witamin wraz z pożywieniem. Witaminy w kapsułkach nie są materiałem budulcowym ani źródłem energii. Biorą jednak czynny udział w przemianie materii, a co za tym idzie - wpływają bezpośrednio na stan naszego zdrowia.

Do witamin w kapsułkach dedykowanych osobom z łuszczycą zaliczamy witaminę D, nazywaną potocznie “słoneczną witaminą”. Prowadzone regularnie badania pokazują, że jest ona niezbędna do utrzymania prawidłowej gospodarki wapniowo-fosforanowej oraz wzmocnienia układu kostno-szkieletowego. Oddziałuje również pozytywnie na pracę układu immunologicznego, wzmacniając naszą odporność, oraz układu sercowo-naczyniowego.

Witaminy w kapsułkach, do których zaliczamy witaminę D na łuszczycę, łagodzą stany zapalne występujące w wielu chorobach skóry - nie tylko łuszczycy, ale również atopowego zapalenia skóry czy tocznia rumieniowatego. Witamina D wykazuje działanie antyproliferacyjne, ogranicza nadmierne złuszczanie naskórka i zapobiega jego uszkodzeniu. Hamuje również mnożenie się komórek skóry, czyli powstawanie nowych wykwitów. Witamina D dostępna jest w formie witaminy w kapsułkach, które są łatwe do połknięcia.

Zioła w kapsułkach na łuszczycę to standaryzowane wyciągi i ekstrakty roślinne wspomagające pracę wątroby. Polecane są do stosowania wszystkim osobom z łuszczycą w trakcie zażywania innych preparatów doustnych np. leków mogących wpłynąć na zaburzenie pracy układu trawiennego. Zioła na łuszczycę w kapsułkach zawierają często ostropest plamisty zalecany do spożycia osobom w trakcie terapii przeciwwirusowej, odtruwającej i przeciwzapalnej. Wykorzystywany jest do regeneracji uszkodzonych komórek wątroby oraz złagodzenia przewlekłych chorób układu pokarmowego.

Witaminy w kapsułkach i zioła w kapsułkach na łuszczycę wspierają funkcjonowanie każdego organizmu. Aby ich stosowanie było skuteczne należy je zażywać zgodnie z zaleceniami producenta.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel