Dr Irena Eris - kosmetyki Pharmaceris - kremy, płyny i inne

( ilość produktów: 5 )

Pharmaceris to marka należąca do Dr Irena Eris, która specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji dermokosmetyków aptecznych przeznaczonych do codziennej pielęgnacji skóry problematycznej i wymagającej. Linia Pharmaceris P (P jak Psoriasis) została stworzona z myślą o potrzebach skórnych osób zmagających się z łuszczycą.

Pharmaceris P to preparaty na łuszczycę polecane są wszystkim osobom poszukującym skutecznych i bezpiecznych produktów zmiękczających grubą, nawarstwioną łuskę. Stosowane regularnie poprawiają stan nawilżenia warstwy rogowej oraz chronią skórę przed urazami zewnętrznymi. Zalecane są do stosowania nie tylko przy aktywnych wykwitach łuszczycowych, ale również w okresie remisji jako element kuracji podtrzymującej.

Kosmetyki Pharmaceris P zostały opracowane przez ekspertów, którzy wzbogacili znane i sprawdzone formuły kosmetyczne o rozwiązania stricte dermatologiczne. Wszystko po to, aby uzyskać wysoki efekt terapeutyczny. Preparaty z linii Pharmaceris P od Dr Irena Eris przebadano klinicznie i dermatologicznie. Testy wykazały ich wysoką tolerancję oraz skuteczność w łagodzeniu m.in. grubości zmian łuszczycowych, redukcji widoczności łuski, łagodzenia świądu i rumienia już po 7 dniach od momentu zastosowania.

W serii Pharmaceris P przeznaczonej na łuszczycę znajdziemy:

Pharmaceris P Żel do mycia ciała i skóry głowy regulujący proces złuszczania (PURI-ICHTILIUM) - idealny do codziennego mycia ciała i skóry głowy celem zredukowania nawarstwionych blaszek łuszczycowych. Oczyszcza, nawilża i zmiękcza skórę głowy i ciała. Stosowany w formie żelu do mycia owłosionej skóry głowy z łuszczycą, nie przetłuszcza włosów ani ich nie plącze. Poprawia za to ich kondycję oraz znacznie ułatwia rozczesywanie, co jest istotne w przypadku ognisk łuszczycowych skupionych w obrębie skalpu.

Pharmaceris P Płyn keratolityczny do owłosionej skóry głowy i ciała (ICHTILIX-FORTE) - stosowany dla wzmocnienia efektu pielęgnacyjnego osiągniętego Pharmaceris P Żelem do mycia ciała i skóry głowy. Zmniejsza łuskę oraz hamuje powstawanie łupieżu w formie intensywnie złuszczających się warstw naskórka.

Pharmaceris P Krem wielofunkcyjny do twarzy i ciała (PSORITAR INTENSIVE) - krem Pharmaceris wskazany w celu złagodzenia uporczywego swędzenia skóry, złagodzenia pieczenia i zaczerwienienia towarzyszącego aktywnym zmianom łuszczycowym.

pixel