OCEANIC - Kosmetyki Oillan Derm+ - balsamy, emulsje i inne

( ilość produktów: 7 )

Oillan Derm+ to linia produktów dermatologicznych opracowanych przez zespół ekspertów z firmy Oceanic. Powstała z myślą o codziennych potrzebach pielęgnacyjnych osób z przewlekłymi chorobami skóry, do których zaliczana jest skóra z łuszczycą. Ze względu na odpowiednio dobrane substancje aktywne, preparaty Oillan Med są bezpiecznie i mogą być stosowane zarówno przez dorosłych i dzieci już od wieku niemowlęcego.

Produkty z serii Oillan Derm+ dedykowane są osobom z suchą, wrażliwą i łuszczącą się skórą. Doskonale sprawdzą się w regularnej pielęgnacji problematycznej skóry z łuszczycą. Dermokosmetyki Oillan Derm zaliczane są do grupy hipoalergicznych emolientów, które przeciwdziałają szorstkości i suchości skóry. Nie tylko łagodzą podrażnienia, ale również świąd i zaczerwienienia charakterystyczne dla łuszczycy. Codziennie stosowane poprawią stan nawilżenia skóry oraz zapobiegną powstawaniu nowych zmian łuszczycowych.

Preparaty Oillan Derm+ powstały we współpracy z ekspertami z zakresu dermatologii i kosmetologii. Przeszły one pozytywne testy na pacjentach zmagających się z problemami skórnymi, w tym z alergicznymi chorobami skóry. Oferta Oillan Derm uwzględnia szeroki zakres emolientów, których składnikiem aktywnym jest skoncentrowana ciekła parafina. Od lat wykorzystywana jest ona w dermatologii w preparatach stosowanych zewnętrznie w celu nawilżenia skóry oraz jako pomoc w leczeniu sterydowym chorób zapalnych skóry (np. A review on the extensive skin benefits of mineral oil).

Naszym produktem nr 1 z serii Oillan Derm+ jest Oillan Derm+ Balsam do ciała, który idealnie sprawdzi się w codziennej pielęgnacji skóry łuszczycowej u osób zmagających się z suchym, szorstkim i skłonnym do pęknięć naskórkiem. Zawarte w Balsamie Oillan Derm+ ekstrakty z pestek dyni wykazują silne działanie przeciwzapalne zmniejszając aktywne podrażnienia. Wzbogacone o olej z ogórecznika lekarskiego zmniejszają zaczerwienienia i przebarwienia powstałe w wyniku łuszczycy. Regularne stosowanie balsamu Oillan Derm+ sprawia, że skóra odzyskuje dawną miękkość i elastyczność.

Osobom z łuszczycą polecamy również Oillan Derm+ Emulsję do kąpieli, która idealnie sprawdzi się w przypadku łagodzenia chorób o podłożu atopowym czy łojotokowym Główną substancją aktywną wchodzącą w skład emulsji Oillan Derm jest ciekła parafina (tzw. olej mineralny) słynąca ze swoich silnych właściwości nawilżających. Regularne branie kąpieli z domieszką emulsji Oillan Derm+ daje dobre rezultaty terapeutyczne w przypadku poprawy stanu nawilżenia i natłuszczenia skóry łuszczycowej. Emulsja Oillan Derm+ zmiękcza skórę sprawiając, że staje się ona gładka w dotyku. Tworzy również na jej powierzchni okluzję chroniąc wrażliwy naskórek przed nadmierną utratą wody, a w efekcie przed przesuszeniem.

pixel