Preparaty Health & Beauty - kosmetyki z morza martwego

( ilość produktów: 9 )

Health & Beauty to izraelski producent produktów na łuszczycę opartych na bazie minerałów z Morza Martwego. Kosmetyki z Morza Martwego Health & Beauty od ponad 20 lat cieszą się popularnością i uznaniem wśród osób z łuszczycą poszukujących naturalnych preparatów pielęgnacyjnych. Health and Beauty kosmetyki wyprodukowane zostały zgodnie z normami ISO oraz ze standardami Dobrej Praktyki Produkcyjnej. Dzięki temu oferują wysokie jakościowo produkty będące bogactwem składników aktywnych.

Linia kosmetyków H&B uwzględnia ponad 200 produktów przeznaczonych do regularnej pielęgnacji suchej i zniszczonej skóry. Wśród nich znajdują się również preparaty na łuszczycę, które zostały wyprodukowane z minerałów z Morza Martwego słynnego ze swoich wartości prozdrowotnych.

Bestsellerowym kosmetykiem z Morza Martwego Health & Beauty jest kojący krem pielęgnacyjny do ciała, który w swoim składzie oprócz minerałów z Morza Martwego ma również ekstrakty z alg i wyciąg z żeńszenia. Dzięki temu nie tylko przyspiesza odbudowę zniszczonego naskórka, ale również wzmacnia i uelastycznia przesuszony naskórek. Dodatkowo rozświetla go i ujednolica jego koloryt, a także łagodzi przebarwienia i zaczerwienienia.

W ofercie Health & Beauty znajdziemy sól kąpielową z Morza Martwego dostępną w różnych wielkościach. Jest to niezwykle przydatne w przypadku regularnych kąpieli będących elementem balneoterapii, która daje bardzo dobre wyniki terapeutyczne w przypadku łuszczycy. Sól kąpielowa H&B jest w 100% pochodzenia naturalnego. To cenne źródło kwasów i organicznych minerałów w postaci potasu, wapnia, żelaza i cynku mającego pozytywny wpływ na poprawę stanu skóry, włosów i paznokci. Badania pokazują, że w przypadku łuszczycy kąpiele są jednym ze skuteczniejszych elementów wchodzących w skład rehabilitacji. Poprawiają nie tylko stan skóry, ale również samopoczucie (np. Balneotherapy in Psoriasis Rehabilitation).

H&B kosmetyki ma również serię produktów pielęgnacyjnych wyprodukowanych na bazie błota z Morza Martwego, które stosowane jest profilaktycznie do okładów skóry łuszczycowej. W błocie z Morza Martwego znajdziemy przeszło 40 minerałów pochodzenia naturalnego, które wpływają przede wszystkim na widoczną poprawę stanu nawilżenia naskórka. Błoto nie tylko doskonale koi podrażnioną skórę, ale również odpowiednio ją wygładza i zmiękcza. Stosowane w formie okładów terapeutycznych przynosi ulgę obolałym stawom. Łagodzi bóle w przypadku aktywnych chorób reumatoidalnych do których zaliczamy np. łuszczycowe zapalenie stawów.

pixel