PSM - Preparaty Livenorm i Proskin LF na łuszczycę

( ilość produktów: 6 )

PSM to firma stworzona przez farmaceutów, która działa nieprzerwanie na polskim rynku suplementów diety od 20 lat. Specjalizują się w produkcji preparatów przeznaczonych dla osób z przewlekłymi chorobami skóry np. z łuszczycą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu w zakresie opracowywania i produkcji suplementów oraz leków OTC stworzyli linię doustnych preparatów Proskin LF i Livenorm dedykowanych osobom z łuszczycą.

Proskin LF to suplement diety wyprodukowany na bazie kobylego mleka, którego działanie opiera się na wzmocnieniu stanu nawilżenia suchego i zniszczonego naskórka zaliczanego do głównych objawów skóry łuszczycowej. Mleko klaczy znane jest ze swojego zastosowania w dermatologii i kosmetologii. Dodawane do preparatów pielęgnacyjnych ma za zadanie poprawę stanu i jakości naskórka. W składzie kobylego mleka znajduje się m.in. laktoferyna będąca białkiem o wszechstronnym działaniu, dlatego dodane do preparatów idealnie łagodzi świąd i zaczerwienienia występujące w przypadku skór wrażliwych i reaktywnych za jakie uznawana jest skóra łuszczycowa.

Mleko kobyle przyjmowane w formie suplementu diety Proskin LF na łuszczycę nie tylko poprawia ogólną kondycję skóry wzmacniając i uelastyczniając uszkodzony naskórek, ale również wpłynie pozytywnie na poprawę odporności organizmu. Suplement Proskin LF doskonale sprawdzi się w stanie ogólnego osłabienia. Zażywany regularnie, skutecznie wspiera organizm w czasie rekonwalescencji po przebytej chorobie czy infekcji.

Do złagodzenia objawów łuszczycy polecany jest także suplement Livenorm. To trójskładnikowy preparat roślinny oparty na naturalnych ekstraktach z ziół. Stosowany codziennie wspomaga pracę wątroby, dlatego polecany jest wszystkim osobom z łuszczycą przyjmującym antybiotyki i doustne preparaty sterydowe. Suplement Livenorm reguluje proces czynności układu pokarmowego oraz wzmacnia jego mikrobiotę jelitową, która odgrywa istotną rolę w procesie trawienia.

Suplement Livenorm wyprodukowany został na bazie nasion z ostropestu plamistego, korzenia mniszka lekarskiego i liści karczocha zwyczajnego. Składniki te w udowodniony sposób wspomagają regenerację komórek wątroby chroniąc ją przed szkodliwym działaniem toksyn.

pixel